2

محصول پایه پروماک – Promac Basic product

محصول پایه پروماک به عنوان یک منبع تامین‌کننده پروتئین و انرژی می‌باشد، که به سبب قیمت مناسب و افزایش ضریب تبدیل در دام موجب بهره‌وری دامدار میگرد. با توجه به قیمت بالای نهاده های پروتئینی نظیر سویا، کلزا و… و کمیاب بودن انها میتواند جایگزینی ارزان قیمت و مناسبی برای دام باشد.

جهت دریافت مشاوره و خرید با کارشناسان ما در تماس باشید

چرا پروماک؟

محصول پایه پروماک – Promac Basic product - 1

کیفیت تضمینی

محصول پایه پروماک – Promac Basic product - 2

قیمت مناسب

محصول پایه پروماک – Promac Basic product - 3

ارسال سریع

محصول پایه پروماک – Promac Basic product - 4

ارسال پستی

ویژگی اصلی محصول پایه پروماک

محصول پایه پروماک به عنوان یک‌ منبع تامین‌کننده پروتئین و انرژی می‌باشد، که به سبب قیمت مناسب و افزایش ضریب تبدیل در دام موجب بهره وری دامدار میگرد. با توجه به قیمت بالای نهاده های پروتئینی نظیر سویا، کلزا و… و کمیاب بودن انها میتواند جایگزینی ارزان قیمت و مناسبی برای دام باشد.

محصول پایه پروماک حاوی ۲۴-۲۵ درصد پروتئین ۲۳۰۰ کیلو کالری انرژی و سرشار از مواد معدنی می‌باشد؛ که با افزودنی‌هایی از جمله منابع انرژی زا، محرک‌ اشتها، عصاره‌های گیاهی و… غنی سازی شده است.

در عین حال افزایش ضریب تبدیل را نسبت به محصولات مشابه دارد و از این رو برای تولید دام‌های سنگین‌تر در مدت زمان مشابه بسیار مناسب است‌.

پروماک یک مکمل پروتئینی هست که از بستر طیور گوشتی تهیه می‌شود و زیر نظر دامپزشکی کشور و با پشوانه علمی مرکز تحقیقات علوم دامی کشور مشغول به فعالیت است.

چه دام هایی می‌توانند از محصول پایه استفاده کنند؟

تمامی نشخوار کنندگان (گوساله پرواری، جوانه ها، تلیسه و گاوهای خشک، گوسفند پرواری، میش داشتی) این ها تماما مجاز به استفاده هستند؛ ولی برای استفاده گاوهای شیرده توصیه نمی‌شود. آمیتیس همچنین برای ماهیان گرمابی نیز یک غذای مناسب خواهد بود.

محصولات مشابه در بازار وجود دارد ولی چرا باید از پروماک خرید کنید ؟

در شرکت پروماک تولید با منحصر به فرد ترین روش و مجهزترین دستگاه های حال حاضر دنیا انجام می‌شود. پروماک در برنامه کارآفرین شناسی میدون موفق به کسب مقام اول شد. این مساله با شانس و یا اقبال رخ نداده بلکه پس از بررسی‌های دقیق و مجوزهای عالی و برتر سازمان‌های مربوطه موفق به کسب آن شده‌ایم.

ما به شما قول می‌دهیم که سالم‌ترین و با کیفیت‌ترین کودمرغی فرآوری شده در کل ایران را در تیم پروماک خواهید دید.

محصول پایه پروماک رو چجوری استفاده کنیم ؟

تیم پشتیبانی ما متشکل از چندین دکتر دامپزشک و کارشناسان مجرب تغذیه دام بوده که همگی  آماده ارائه خدمات پزشکیو تغذیه از قبیل برنامه غذایی و جیره بندی این محصولات به شما هستند. کافی است یکبار از پروماک خرید کنید تفاوت پشتیبانی و همراهی را در ایران با سایر شرکت ها مشاهده خواهید کرد.

در چه سن و وزنی محصول پایه پروماک به دام داده شود ؟

  • برای گوسفندان از وزن بالای 25 کیلو
  • برای پروار بندی گوساله وزن بالای 180 کیلوگرم
  • بدلیل عدم تکامل دستگاه گوارش در زیر این‌سنین و‌ عملکرد نامناسب آن در هضم و جذب محصول پروماک در سنین‌پایین

افزودنی های محصول پایه پروماک چه موادی هستند ؟

توکسین بایندر تنها افزودنی کحصول پایه پروماک است.

قیمت خوراک پایه پروماک ؟

با توجه به شرایط بازار قیمت ها دستخوش تغییراتی می‌شوند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت هر محصول، از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما به طور شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود.

ساعت پاسخگویی ؟

تماس‌های تلفنی تا ساعت 19 و پیام از طریق اینستاگرام و تلگرام به طور شبانه روز

کاتالوگ جدید محصول پروماک

کاتالوگ قدیمی محصول پروماک  

فروش موفق
0 +
دامدار خوشحال
0 +
نظر مثبت
0 +
نماینده فروش
0 +

سوالات متداول

ویژگی اصلی محصول پایه پروماک

منبع پروتئین، انرژی زا، قیمت مناسب و ضریب تبدیل بالا، فزایش بهره وری دامداران، دارای مواد معدنی غنی، محرک‌ اشتها دام، حاوی عصاره‌های گیاهی غنی‌سازی شده و افزایش ضریب تبدیل از ویژگی‌های محصول پایه پروماک است.

توکسین بایندر

محصول پایه پروماک یکی از اقتصادی‌ترین و ارزان‌ترین محصول برای دام‌ها به حساب می‌آید. جهت اطلاع از قیمت‌ها لطفا با ما تماس حاصل کنید.

پیمایش به بالا
جهت دریافت مشاوره شماره خود را وارد کنید