محصول ویژه پروماک

محصول ویژه پروماک – Promac special product

محصول ویژه پروماک دارای 24 تا 25 درصد پروتئین و ۲۴۰۰ کیلوکالری انرژی بوده و غنی از مواد معدنی است. با توجه به قیمت بسیار بالای کنجاله سویا، کنجاله کلزا و .. میتواند جایگزین ارزان و مناسبی برای دام باشد.

جهت دریافت مشاوره و خرید با کارشناسان ما در تماس باشید

چرا پروماک؟

محصول ویژه پروماک – Promac special product - 1

کیفیت تضمینی

محصول ویژه پروماک – Promac special product - 2

قیمت مناسب

محصول ویژه پروماک – Promac special product - 3

ارسال سریع

محصول ویژه پروماک – Promac special product - 4

ارسال پستی

توضیحات کامل محصول ویژه پروماک

با نام و یاد خداوند مهربان، عرض سلام و ادب خدمت همراهان عزیز پروماک در رابطه با معرفی محصول ویژه پروماک درخدمت شما عزیزان هستیم. با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در رابطه با این محصول را با هم بررسی کنیم.

ویژگی اصلی محصول ویژه پروماک چیست ؟

محصول ویژه پروماک دارای 24 تا 25 درصد پروتئین و ۲۴۰۰ کیلوکالری انرژی بوده و غنی از مواد معدنی است. با توجه به قیمت بسیار بالای کنجاله سویا ، کنجاله کلزا و … میتواند جایگزین ارزان و مناسبی برای دام باشد. در عین حال افزایش ضریب تبدیل را نسبت به محصولات مشابه دارد و ازین رو برای تولید دام های سنگین تر در مدت زمان مشابه بسیار مناسب است. پروماک یک مکمل پروتئینی هست که از بستر طیور گوشتی تهیه میشود . زیر نظر دامپزشکی کشور و با پشوانه علمی مرکز تحقیقات علوم دامی کشور مشغول به فعالیت است.

دام های هدف برای خرید محصول ویژه پروماک کدام اند ؟

محصول ویژه پروماک دارای 24 تا 25 درصد پروتئین و ۲۴۰۰ کیلوکالری انرژی بوده و غنی از مواد معدنی است. با توجه به قیمت بسیار بالای کنجاله سویا ، کنجاله کلزا و .. میتواند جایگزین ارزان و مناسبی برای دام باشد. در عین حال افزایش ضریب تبدیل را نسبت به محصولات مشابه دارد و ازین رو برای تولید دام های سنگین تر در مدت زمان مشابه بسیار مناسب است. پروماک یک مکمل پروتئینی هست که از بستر طیور گوشتی تهیه میشود. زیر نظر دامپزشکی کشور و با پشوانه علمی مرکز تحقیقات علوم دامی کشور مشغول به فعالیت است.

محصولات مشابه در بازار وجود دارد. ولی چرا باید از پروماک خرید کنید ؟

در شرکت پروماک تولید با منحصر به فرد ترین روش و مجهزترین دستگاه های حال حاضر دنیا انجام می‌شود. پروماک در برنامه کارآفرین شناسی میدون موفق به کسب مقام اول شد. این مساله با شانس و یا اقبال رخ نداده بلکه پس از بررسی های دقیق و مجوزهای عالی و برتر سازمان های مربوطه موفق به کسب آن شده ایم. ما به شما قول می‌دهیم که سالم ترین و با کیفیت ترین کود مرغی فرآوری شده در کل ایران را در تیم پروماک خواهید دید.

محصول ویژه پروماک رو چجوری استفاده کنیم ؟

تیم پشتیبانی ما متشکل از چندین دکتر دامپزشک و کارشناسان مجرب تغذیه دام بوده که همگی  آماده ارائه خدمات پزشکی و تغذیه از قبیل برنامه غذایی و جیره بندی این محصولات به شما هستند. کافی است یکبار از پروماک خرید کنید تفاوت پشتیبانی و همراهی را در ایران با سایر شرکت ها مشاهده خواهید کرد.

افزودنی های محصول ویژه چه موادی هستند ؟

افزودنی هایی از جمله منابع انرژی زا، محرک‌ اشتها، محرک‌رشد، عصاره های گیاهی و گوگرد ،توکسین بایندر و… غنی سازی شده است.

در چه سن و وزنی محصول ویژه پروماک به دام داده شود ؟

برای گوسفندان از وزن بالای 25 کیلو برای گوساله وزن بالای 180 کیلوگرم بدلیل عدم تکامل دستگاه گوارش در زیر این‌ سنین و‌ عملکرد نامناسب آن در هضم و جذب محصول پروماک در سنین‌ پایین

قیمت محصول ویژه پروماک ؟

با توجه به شرایط بازار قیمت ها دستخوش تغییراتی می شوند شما می توانید برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت هر محصول می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما به طور شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود.

ساعت پاسخگویی ؟

تماس های تلفنی تا ساعت 19 و پیام از طریق اینستاگرام و تلگرام به طور شبانه روز 
کاتالوگ جدید محصول پروماک
کاتالوگ قدیمی محصول پروماک
فروش موفق
0 +
دامدار خوشحال
0 +
نظر مثبت
0 +
نماینده فروش
0 +

سوالات متداول

ویژگی اصلی محصول ویژه پروماک

حاوی 24-25% پروتئین و 2400 کیلوکالری انرژی، غنی از مواد معدنی، قیمت مناسب و مکمل پروتئینی مناسب برای وزن گیری دام در زمان کم

افزودنی هایی از جمله منابع انرژی زا، محرک‌ اشتها، محرک‌رشد، عصاره های گیاهی و گوگرد ،توکسین بایندر و… غنی سازی شده است.

محصول ویژه پروماک یکی از اقتصادی‌ترین و ارزان‌ترین محصول برای دام‌ها به حساب می‌آید. جهت اطلاع از قیمت‌ها لطفا با ما تماس حاصل کنید.

پیمایش به بالا
جهت دریافت مشاوره شماره خود را وارد کنید