3

محصول اقتصادی پروماک – Promac Economic Product

محصول اقتصادی پروماک حاوی ۲۴_۲۵ درصد پروتئین ، ۲۳۵۰ کیلوکالری انرژی و سرشار از مواد معدنی می باشد که با افزودنی هایی از جمله منابع انرژی زا، محرک‌ اشتها، عصاره های گیاهی و…غنی سازی شده.

جهت دریافت مشاوره و خرید با کارشناسان ما در تماس باشید

چرا پروماک؟

محصول اقتصادی پروماک – Promac Economic Product - 1

کیفیت تضمینی

محصول اقتصادی پروماک – Promac Economic Product - 2

قیمت مناسب

محصول اقتصادی پروماک – Promac Economic Product - 3

ارسال سریع

محصول اقتصادی پروماک – Promac Economic Product - 4

ارسال پستی

توضیحات محصول

محصول اقتصادی پروماک حاوی ۲۴_۲۵ درصد پروتئین ، ۲۳۵۰ کیلوکالری انرژی و سرشار از مواد معدنی می باشد که با افزودنی هایی از جمله منابع انرژی زا، محرک‌ اشتها، عصاره های گیاهی و…غنی سازی شده. ویژگی اصلی محصول پایه پروماک خوراک دام اقتصادی پروماک به عنوان یک‌منبع تامین‌کننده پروتئین و انرژی می باشد.که به سبب قیمت مناسب و افزایش ضریب تبدیل در دام موجب بهره وری دامدار میگرد. با توجه به قیمت بالای نهاده های پروتئینی نظیر سویا،کلزا و… و کمیاب بودن انها میتواند جایگزین‌ارزان قیمت و مناسبی برای دام باشد. محصول پایه پروماک حاوی ۲۴-۲۵ درصد پروتئین۲۳۰۰کیلوکالری انرژیو سرشار از مواد معدنی می باشد.که با افزودنی هایی از جمله منابع انرژی زا، محرک‌ اشتها،عصاره های گیاهی و…غنی سازی شده. در عین حال افزایش ضریب تبدیل را نسبت به محصولات مشابه دارد و ازین رو برای تولید دام های سنگین تر در مدت زمان مشابه بسیار مناسب است. پروماک یک مکمل پروتئینی هست که از بستر طیور گوشتی تهیه میشود . زیر نظر دامپزشکی کشور و با پشوانه علمی مرکز تحقیقات علوم دامی کشور مشغول به فعالیت است.

چرا محصولات پروماک ؟ محصولات مشابه در بازار وجود دارد. ولی چرا باید از پروماک خرید کنید ؟

در شرکت پروماک تولید با منحصر به فرد ترین روش و مجهزترین دستگاه های حال حاضر دنیا انجام می شود. پروماک در برنامه کارآفرین شناسی میدون موفق به کسب مقام اول شد. این مساله با شانس و یا اقبال رخ نداده بلکه پس از بررسی های دقیق و مجوزهای عالی و برتر سازمان های مربوطه موفق به کسب آن شده ایم. ما به شما قول می دهیم که سالم ترین و با کیفیت ترین کود مرغی فرآوری شده در کل ایران را در تیم پروماک خواهید دید.

محصول پایه پروماک رو چجوری استفاده کنیم ؟

تیم پشتیبانی ما متشکل از چندین دکتر دامپزشک و کارشناسان مجرب تغذیه دام بوده که همگی آماده ارائه خدمات پزشکیو تغذیه از قبیل برنامه غذایی و جیره بندی این محصولات به شما هستند. کافی است یکبار از پروماک خرید کنید تفاوت پشتیبانی و همراهی را در ایران با سایر شرکت ها مشاهده خواهید کرد.

در چه سن و وزنی محصول پایه پروماک به دام داده شود ؟

  • برای گوسفندان از وزن بالای 25 کیلو
  • برای پروار بندی گوساله وزن بالای 180 کیلوگرم
  • بدلیل عدم تکامل دستگاه گوارش در زیر این‌سنین و‌ عملکرد نامناسب آن در هضم و جذب محصول پروماک در سنین‌پایین

افزودنی های محصول پایه پروماک چه موادی هستند ؟

توکسین بایندر

قیمت خوراک پایه پروماک ؟

با توجه به شرایط بازار قیمت ها دستخوش تغییراتی می شوند شما می توانید برای کسب اطلاعات در رابطه با قیمت هر محصول می توانید از طریق راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما به طور شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود.

ساعت پاسخگویی ؟

تماس های تلفنی تا ساعت 19 و پیام از طریق اینستاگرام و تلگرام به طور شبانه روز کاتالوگ جدید محصول کاتالوگ قدیمی محصول 

فروش موفق
0 +
دامدار خوشحال
0 +
نظر مثبت
0 +
نماینده فروش
0 +

سوالات متداول

سوال شماره 1

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

پیمایش به بالا
جهت دریافت مشاوره شماره خود را وارد کنید